Buggy & Pojazdy gąsienicowe

Pojazdy gąsienicowe


Pojazd gąsienicowy Tinger Track – niezawodny i wszechstronny pojazd terenowy. To prawdziwy wszędołaz, dla którego nie istnieją bezdroża. Dzięki zwiększonej stabilności jezdnej może wykonywać wiele zadań, pokonując przeszkody na drodze, rzeki czy wąwozy. Dla Tracka nie ma znaczenia czy jest śnieg lub deszcz, mróz lub ciepło na zewnątrz, z łatwością zamieni wiele środków transportu: skuter śnieżny, amfibie, quad czy też traktor.


Buggy


Na imprezie pojawi się POLARIS RZR XP Turbo to pojazd off-road niepodobny do niczego innego. Jego 185KM silnik ProStar Turbo sprawia,że adrenalina jest i ciągle będzie obecna!. Jednak to nie tylko światowej klasy silnik czyni XP Turbo wyjątkowym pojazdem.. Wyróżnia się wiodącym w branży zawieszeniem, prześwitem oraz wzmocnionym układem hamulcowym. ProStar® Turbo to najmocniejszy silnik w pojazdach typu side-by-side dostępny w ofercie Polarisa, gwarantujący niezrównaną moc, moment obrotowy oraz wydajność.


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!