TARGI MOTORYZACYJNE

Zapraszamy Hala Pod Dębowcem Bielsko-Biała ul. Karbowa 26

8-9 Lipca 2023 od 10:00 do 19:00


Międzynarodowe Bielskie Targi Motoryzacyjne są integralną częścią naszego Moto Show, który odbędzie się w dniach 8-9 lipca 2023r. Już teraz gorąco zapraszamy.

Przy współpracy z "ZIAD Bielsko-Biała SA" oraz "BBOSIR Bielsko Biała" możemy zorganizować targi w tak pięknym miejscu. Oprócz ogromnego terenu wystawowego, w okolicy znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, drogi rowerowe, kolej linowa wraz z wieżą widokową na Dębowcu oraz wiele innych atrakcji.

Umiejscowienie naszych targów daje możliwość odwiedzenia dodatkowych miejsc o charakterze turystycznym, które znajdują się w najbliższym otoczeniu, należą do nich:
Szczyrk, Jezioro Żywieckie i miasto Żywiec, Wisła, Ustroń, Wadowice – znane na całym świecie.

Zapraszamy do spędzenia wakacyjnego weekendu podczas Moto Show oraz zwiedzania pięknych Beskidów.

Organizator: tel.+48 604-265-380 | e-mail: kontakt@motoshowbielsko.pl
+48 530-877-018Pobierz ofertę w PDFZgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!