BoJu Stunt

BoJu Stunt
Cześć, a więc to krótka historia o mnie:
Nazywam się Damian :), mam 23 lata i w sumie od 10 lat zajmuje się Stunt Ridingiem.
Początkowo zaczynałem w MTB Stunt ( stunt rowerowy), a od dobrych 5 lat śmigam na motocyklu, którym jest uczciwa Kawasaki zx6r Ninja 636.
Na swoim koncie, mam już kilka pokazów, które zrobiłem w różnych częściach Polski, brałem udział w zawodach w ubiegłym roku o nazwie "Czech Stunt Day" - Mistrzostwa Świata w Stunt Ridingu, gdzie zakończyłem je w pierwszej 10 światowej, nic ciekawego :)
Od niedawana jestem również oficjalnie Kaskaderem w Energylandii i bardzo się cieszę, że po raz kolejny, będę mógł pokazać się na imprezie "Moto Show Bielsko-Biała" :)
Stunt Riding jest dla mnie przede wszystkim wyrażaniem siebie i chciałbym go trenować jak długo to tylko możliwe.
Mam nadzieję, że uda mi się wszystkich Was zaskoczyć swoim pokazem i będzie "palone" :)
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!