WŁODZIMIERZ ZIENTARSKI PODCZAS MOTO SHOW BIELSKO - BIAŁA

Chyba nie ma w Polsce nikogo, kto by nie kojarzył wyrazistego głosu i osobowości Włodzimierza Zientarskiego, znanego dziennikarza motoryzacyjnego, który od kilkudziesięciu lat podsyca i zaraża swoją pasją do motoryzacji ????

Podczas Moto Show Bielsko-Biała 09-10.07.2022 aż przez 2 dni będziecie mogli porozmawiać z nim o swoich samochodach i motocyklach, zrobić sobie zdjęcie czy zbić piątkę ????

Do zobaczenia już wkrótce ❗️


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!