Kalwi & Remi

Kalwi & Remi
???????? Z przyjemnością ogłaszamy, że na naszym nadchodzącym wydarzeniu motoryzacyjnym pojawią się niezrównani Kalwi & Remi- Kalwi i Remi to polski duet DJ'ski, który powstał w 2003 roku, którzy swoimi energetycznymi setami oraz przebojami, takimi jak "Explosion" i "Ech, poleczko" rozkręcą atmosferę do czerwoności! ????

Moto Show, pełne pasji i emocji, będzie trwało do samego wieczora, zapewniając Wam nie tylko adrenalinę związaną z motoryzacją, ale także niezapomniane doznania muzyczne i rozrywkę na najwyższym poziomie! ????????

Przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną pulsujących rytmów i motoryzacyjnych wrażeń! Nie może Was tam zabraknąć! ???? Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego przeżycia tego wyjątkowego wydarzenia! ????
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!