LOWRIDER SHOW

LOWRIDER SHOW
Lowrider show podczas Moto Show Bielsko-Biała 8-9 lipca 2023

Drodzy miłośnicy motoryzacji,
Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie, które przywoła niezapomniane emocje i rozgrzeje serca pasjonatów samochodów. Zapraszamy po raz pierwszy na naszym wydarzeniu Lowrider Show.
Będzie to niepowtarzalna okazja, aby zanurzyć się w świecie niesamowitych, artystycznych i przepięknie odrestaurowanych lowriderów. Przygotowaliśmy dla Was prawdziwą ucztę dla oczu, w której zobaczycie najbardziej wyjątkowe i innowacyjne projekty, jakie kiedykolwiek powstały.
Podziwiajcie, jak mistrzowska praca rąk i niezwykła kreatywność spotykają się w tych nisko uniesionych pojazdach. Zobaczcie, jak poszczególne elementy samochodów harmonijnie współgrają ze sobą, tworząc prawdziwe dzieła sztuki na czterech kółkach.

W trakcie Lowrider Show nie zabraknie również fantastycznej rozrywki.


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!