MALUCHY Z BIELSKA DO TURYNU

MALUCHY Z BIELSKA DO TURYNU
9 lipca na naszym wydarzeniu zagościmy grupę 126Hooligans, która w tym dniu wyrusza na rajd maluchów z Bielska - Białej do Turynu z okazji 50 rocznicy rozpoczęcia produkcji Fiata 126P we Włoszech. Na czele rajdu stanie Longin Bielak wraz z legendarnym Sobiesławem Zasadą, którzy o 10:30 wezmą udział w konferencji oraz oficjalnym otwarciu Moto Show Bielsko - Biała 2022.

Po konferencji grupa przejeżdża na oficjalne pożegnanie rajdu przez Pana Andrzeja Adamczyka - Ministra Infrastruktury, Prezydenta Bielska – Białej Jarosława Klimaszewskiego oraz Kajetana Kajetanowicza – wicemistrza świata w rajdach WRC3 2021.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!