MICHAŁ "MICHU" JESIONOWSKI - Miłośnicy Czterech Kółek

MICHAŁ
Michał "Michu" Jesionowski zagości podczas Moto Show Bielsko-Biała 9 lipca 2023

"Miłośnicy Czterech Kółek" to popularny polski kanał motoryzacyjny dostępny na platformie YouTube. Założony w 2015 roku przez Michała "Micha" Jesionowskiego, kanał koncentruje się na tematyce związanej z motoryzacją.
W swoich filmach, które mają charakter edukacyjny i poradnikowy, twórca kanału promuje wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej. Pokazuje naprawy, renowacje, a także przeprowadza testy i eksperymenty na samochodach oraz ich podzespołach. Dzięki ciekawym treściom i profesjonalnemu podejściu, kanał zdobył szerokie uznanie wśród widzów. W styczniu 2022 roku miał on już ponad 1,39 miliona subskrybentów, co czyni go najpopularniejszym kanałem motoryzacyjnym w Polsce.
Główną misją kanału i jego twórcy jest zwiększanie świadomości na temat problemów występujących w polskich warsztatach samochodowych i wśród dealerów samochodowych. Poprzez swoje treści, twórca kanału stara się uświadamiać widzów na temat negatywnych zjawisk, które można spotkać w tych branżach.
Ciekawym aspektem jest również to, że filmy tworzone przez Michała Jesionowskiego zdobyły uznanie nauczycieli szkół mechanicznych i są wykorzystywane jako materiały edukacyjne w tego rodzaju placówkach. Dzięki temu, kanał przyczynia się do poszerzania wiedzy i umiejętności przyszłych mechaników samochodowych, którzy mogą korzystać z tych materiałów w procesie nauki.

DO ZOBACZENIA !


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!