MOTO SHOW BIELSKO - BIAŁA 2023

MOTO SHOW BIELSKO - BIAŁA 2023
Już wiemy kiedy spotkamy się kolejny raz!
Pragniemy poinformować i zaprosić wszystkich fanów dwóch i czterech kółek, pasjonatów motoryzacji, właścicieli wyjątkowych projektów i wszystkich zainteresowanych na Moto Show Bielsko - Biała 2023, które odbędzie się w dniach 8-9 lipca 2023r.
Jak co roku przygotujemy mnóstwo atrakcji, które dostarczą Wam niezapomnianych chwil.
Już teraz zapisujcie to wydarzenie w kalendarzu, nie może Was zabraknąć na Największej motoryzacyjnej imprezie na Podbeskidziu!

Widzimy się 8 i 9 lipca 2023!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!