WIELKI POWRÓT WRAK RACE

WIELKI POWRÓT WRAK RACE
! WIELKI POWRÓT !

Serdecznie zapraszamy po 2 latach na kolejną edycję Wrak Race podczas Moto Show Bielsko-Biała 10.07.2022r. przy Hali Sportowej pod Dębowcem!
Tor bardzo szybki i techniczny, widoczny dla całej publiczności ???? Zresztą, kto był ten wie, że było fantastycznie, a kto wybiera się pierwszy raz, przekona się, że warto ????
Tradycyjnie dostępne będą dla wszystkich WRAK TAXI, oczywiście na prawym fotelu może zasiąść każdy!
Zapisy i wszelkie informacje KRZYSIEK (Kamikaze) tel. 519 436 326 !!!


Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców "PRAWKO" Piotr Bujak, 34-120 Andrychów, ul.Legionów 17, NIP: 5512336177 w celu zgłoszenia na wydarzenie. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych, o czym więcej w Polityce Prywatności
Formularz został wysłany!
Formularz nie został wysłany!